Kaukės/ Kosmetikos receptai/ Veido ir kūno šveitikliai/ Video receptai

Stebuklingosios avižos – Nr. 1 priemonė nuo spuogų

Avižos nuo spuogų

Avižos nuo spuogų

Vis dažniau natūralaus grožio propaguotojos kalba apie veido odos prausimą avižiniais dribsniais bei avižų kaukių naudojimą. Įrodyta, kad avižos pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, šalina nešvarumus ir ilgainiui pataiso spuoguotos odos būklę.

Siūlome jums pabandyti du metodus: veido odos prausimą avižomis bei avižų kaukę nuo spuogų.

Prausimas

Šią procedūrą atlikite iš ryto – taip nuvalysite per naktį išsiskyrusius riebalus, prakaitą ir pašalinsite negyvas odos ląsteles, dėl kurių veidas gali atrodyti pavargęs, papilkėjęs.

  1. Paimkite saujelę smulkintų avižinių dribsnių. Beje, jei norite didesnio efekto, naudokite šviežias, nesmulkintas avižas ir susmulkite jas tik prieš procedūrą – elektroniniu malūnėliu arba rankiniu grūstuvu sutrinkite avižas iki rupių miltų konsistencijos.
  2. Sudrėkinkite avižas šiltu vandeniu ir šiek tiek pamaišykite, kad gautumėte tirštos konsistencijos košelę.
  3. Gauta mase švelniai įtrinkite visą veidą ir maždaug 30 sekundžių masažuokite odą lengvais, lėtais sukamaisiais judesiais.
  4. Nuplaukite veidą drungnu vandeniu ir nusausinkite.
  5. Toliau atlikite savo įprastą odos priežiūros rutiną: naudokite toniką ir kremą.

Kuo naudingas prausimasis avižomis?

Priešingai nei pramoniniai prausikliai ir valikliai, avižiniai dribsniai netrikdo riebalinių liaukų aktyvumo. Dažnai po valymo sintetinėmis priemonėmis oda išsausėja, natūralus riebalų sluoksnis pažeidžiamas, todėl sebumo išskyrimas suaktyvėja ir oda vėl pradeda blizgėti. Tai ypač svarbu riebesnės odos turėtojoms, norinčioms kartą ir visiems laikams susidoroti su šia problema.

Prausiant veidą avižų dribsniais, ne tik nušveičiamas odos paviršius, bet ir šalinami nešvarumai iš gilesnių odos sluoksnių. Avižos turi savybę „ištraukti“ toksinus, sunkiuosius metalus, druskas ir bakterijas, kurios sukelia uždegimus. Neišsigąskite, jei pradėjus naudoti avižas veido procedūroms, atsiras net ir daugiau spuogiukų – tai natūrali odos reakcija, taip valosi nešvarumai. Svarbu toliau tęsti procedūrą, kol oda išsivalys ir atgaus nepriekaištingą išvaizdą.

Avižiniai dribsniai – itin švelni priemonė odos šveitimui. Priešingai nei įprasti šveitikliai, avižos gali būti naudojamos kasdien valyti negyvas odos ląsteles, susikaupusius nešvarumus ir riebalų perteklių, net jeigu oda ir jautri.

Kaukė

Reikės:

2 v.š. smulkintų avižinių dribsnių

Pusės v.š. citrinų sulčių

2 v.š. medaus

4 lašų arbatmedžio aliejaus

Elektroniniu malūnėliu arba rankiniu grūstuvu sutrinkite avižas iki rupių miltų konsistencijos. Nedideliame dubenyje sumaišykite avižas, medų, citrinų sultis ir arbatmedžio aliejų. Gauta mase padenkite švariai nuplautą veidą ir palikite kaukę 10-15 min. Nuprauskite veidą drungnu vandeniu, toliau atlikite savo įprastą odos priežiūros rutiną: naudokite toniką ir kremą.

Kuo naudinga avižinių dribsnių kaukė?

Avižos pasižymi priešuždegiminėmis savybėmis, puikiai išvalo poras, todėl, reguliariai jas naudojant, mažėja inkštirų ir spuogų, poros tampa mažiau pastebimos, taip pat reguliuojamas sebumo išskyrimas.

Avižos yra vitaminų ir mineralų šaltinis. Šios procedūros metu praturtinsite odą naudingais elementais: kaliu, magniu, jodu, vitaminais A ir E.

Avižose esantys vitaminai ir antioksidantai apsaugo odą nuo aplinkos poveikio, skatina ląstelių atsinaujinimą, todėl lengviau išsaugoma jaunatviška odos išvaizda.

 

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.