Kosmetikos receptai/ Pėdų priežiūra

Klasika: pėdų vonelė prieš pedikiūro procedūrą

Pėdų vonelė

Pėdų vonelė

Nors ir neskubėdamos, tačiau šiltos dienos jau artėja. Greitai galėsime apsiauti savo mėgstamas basutes, todėl dabar pats laikas palepinti dėmesiu savo per žiemą slėptas ir gal net šiek tiek apleistas pėdas.

Dailios pėdos – tai atliktas pedikiūras, minkštutėliai kulnai ir žinoma, švelni, lyg kūdikio, pėdų oda. Visą šią šventę pėdoms galime suteikti ir namuose, nebūtina eiti į grožio saloną ir už tai mokėti pinigus. Tačiau norint išties pasijausti kaip salone, prieš procedūras siūlome pasilepinti kvapnioje pėdų vonelėje, kuri suminkštins odą ir nagus, todėl bus lengviau atlikti pedikiūrą ir t.t.

Reikės:

pusės puodelio druskos

1 v.š. sodos

2 v.š. nerafinuoto aliejaus: alyvuogių, avokadų, migdolų, kokosų ar kt.

6 lašų mėgstamo kvapo eterinio aliejaus

stiklinės ramunėlių arbatos nuoviro

Užvirinkite arbatinį, pilną vandens. Tuo metu į pageidaujamo dydžio dubenį įpilkite vėsaus vandens. Pastarojo turėtų būti tiek, kad į jį įpylus virintą vandenį, mišinys būtų malonios temperatūros, tinkamos kojoms merkti. Dubenyje sumaišykite visus ingredientus. Jei turite, į dubenį galite pridėti džiovintų rožių, levandų, kitų mėgstamo kvapo gėlių, na o jei norite pasijusti kaip Kleopatra – nepakenks ir šlakelis pieno. Kai druska ir soda ištirps, galite pilti jau šiek tiek atvėsusį virintą vandenį. Nepamirškite, prieš merkiant kojas į vonelę, šalia savęs pasidėti rankšluostį, kūno šveitiklį, pemzą, drėkinantį pėdų ar kūno kremą – žodžiu, viską, ko gali prireikti pėdų „atnaujinimo“ procedūrai. Užsidekite žvakių, dar geriau – eterinio aliejas lempą, ir tiesiog mėgaukitės.

Keletas patarimų dėl naudojamų ingredientų:

Naudokite natūralią stambią druską arba Himalajų druską. Tokia druska nėra balinta ir sutrinta į miltus, joje išlieka naudingieji mineralai.

Be abejo, geriausia naudoti šalto spaudimo, nerafinuotą aliejų, o eterinis aliejus tiesiog privalo būti ekologiškas – sintetiniai eteriniai aliejai ne tik nesuteiks naudos, tačiau pakenks jūsų organizmui. Apie kenksmingus kavapus mūsų namuose galite paskaityti čia.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.