Kaukės/ Kosmetikos receptai

3 ingredientų veido kaukė nuo aplinkos poveikio

3 ingredientų veido kaukė nuo aplinkos poveikio

3 ingredientų veido kaukė nuo aplinkos poveikio

Ši 3 ingredientų veido kaukė panaikina aplinkos padarytą žalą ir veikia geriau nei apsauginis kremas!

Oda – natūralus barjeras, kuris kasdien atlaiko saulės spinduliuotės ir aplinkos taršos poveikį. Šie veiksniai paveikia odą, ilgainiui mažėja jos atsparumas ir elastingumas, kinta tekstūra ir vis labiau ryškėja senėjimo požymiai. Vis tik yra veiksmingų priemonių, kovojančių su aplinkos poveikiu odai. Ši kaukė iš 3 natūralių ingredientų švelnina odą ir ją apsaugo nuo tolesnės žalos.

Jums reikės:

  • ½ puodelio smulkintų šviežių petražolių
  • 2 valgomųjų šaukštų obuolių sidro acto
  • 3 valgomųjų šaukštų natūralaus jogurto

Naudojimas:

Dubenėlyje sumaišykite visus ingredientus. Tepkite ant veido, vengdami tepti ant odos aplink akis. 20 minučių atsipalaiduokite, kol veido kaukė šiek tiek susigers, po to nuplaukite šiltu vandeniu. Šią procedūrą atlikite 2 kartus per savaitę ir jau po mėnesio pamatysite ženklius rezultatus: oda švelnesnė, gyvesnė ir pamaitinta.

Kodėl veikia?

Obuolių sidro actas – švelni priemonė, kurią drąsiai galite naudoti odos valymo procedūrai namuose. Jame esanti obuolių rūgštis pašalina negyvų odos ląstelių likučius – taip atidengiamas sveikas odos sluoksnis. Be to, sunaikinamos ir nuvalomos bakterijos ir virusai, sukeliantys odos uždegimus. Taip pat subalansuojamas odos pH ir reguliuojamas sebumo išskyrimas – nebeliks riebalų pertekliaus.

Natūralus jogurtas. Jogurte esantys netūralūs fermentai taip pat turi odą valančių savybių. Oda pamaitinama, suminkštinama, todėl atrodo kur kas jaunatviškiau. Vietoj natūralaus jogurto galite naudoti ir kefyrą.

Petražolės. Nepelnytai į šią žolelę žiūrime tik kaip į prieskonį. Iš tiesų, tai išskirtinis antioksidantų šaltinis, turintis priešuždegiminį poveikį. Trintos petražolės yra žinomos ir kaip vaistas nuo įkandimų ar nudegimų, tad tai sudedamoji dalis, idealiai tinkanti gydančiai kaukei.

Svarbu! Prieš vartodami petražoles odos priežiūrai, atlikite jautrumo testą. Smulkintomis petražolėmis įtrinkite mažą plotelį ant rankos odos, stebėkite, ar per 20 minučių neatsiranda sudirgimo ar paraudimo. Pajutus nemalonius simptomus, iškart nuplaukite odą šiltu vandeniu. Jeigu Jūsų oda petražolėms jautri, galite gaminti kaukę tik iš jogurto ir obuolių acto.

You Might Also Like

No Comments

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.