Straipsniai

Vitaminas E ir jo poveikis odai

Vitaminas E ir jo naudojimas

Vitaminas E ir jo naudojimas

Natūralus vitaminas E yra labai universali priemonė jūsų grožiui. Jis skatina odos gijimą ir yra naudojamas daugelyje natūralių grožio produktų skirtų odos ir nagų sveikatai ir grožiui puoselėti. Vitaminas E taip pat yra stiprus antioksidantas, kuris saugo nuo senėjimo procesų ir žalingo aplinkos poveikio. Jis gali būti naudojamas į vidų arba išoriškai. Natūralūs vitamino E šaltiniai yra riešutai, sėklos ir augaliniai aliejai.

Raukšlės

Raukšlės pas žmogų atsiranda su amžiumi, jų kiekis priklauso nuo to, kaip gyvenate, o daugiausia prie raukšlių atsiradimo prisideda laisvųjų radikalų žala, ir žalingų įpročių, tokių kaip rūkymas ir alkoholio vartojimas, taip pat ilgas buvimas saulėje. Vitaminas E apsaugo nuo raukšlių atsiradimo, kadangi jis stabdo žalingą laisvųjų radikalų veiklą organizme. Be to jis stimuliuoja kolageno gamybą, kuris yra atsakingas už odos elastingumą. Kitas vitamino E poveikis saugantis nuo raukšlių atsiradimo yra tai, kad jis skatina ląstelių regeneraciją ir naujų ląstelių augimą.

Randai

Senų nudegimų, operacijų ir žaizdų randai yra rimta odos problema, kurią sunku paslėpti ar išgydyti. Natūralus vitaminas E yra labai naudingas randų gydymui ir prevencijai, kadangi jis blokuoja laisvųjų radikalų poveikį odos paviršiuje. Laisvieji radikalai neleidžia randams užgyti, ir patekti svarbioms maistinėms medžiagoms į pažeistos odos audinį. Vitaminas E išsprendžia šią problemą dėl savo antioksidantinio poveikio ir geresnės kolageno gamybos.

Rudos odos dėmės

Rudas dėmes ant odos sukelia senėjimo procesai, laisvųjų radikalų veikla ir prasta kepenų funkcija. Vitaminas E, naudojamas lokaliai, tiesiai ant dėmių, padeda jas pašviesinti ir paskatina ląstelių regeneraciją.

Nagų odelės

Vitaminas E padeda išspręsti sausų ir šerpetojančių nagų odelių problemą. Jis tinkamai sudrėkina odą ir apsaugo odeles nuo trūkinėjimo, tereikia keleto lašų vitamino E tiesiai ant nagų ir odelių.

Naktinis odos gydymas

Vitaminas E aprūpina odą reikalingu drėkinimu ir antioksidantinėmis savybėmis, kurios yra reikalingos odos gijimui. Natūralaus vitamino E naudojimas prieš miegą yra puiki priemonė koncentruotam odos gydymui ir apsaugojimui. Sumaišykite vitaminą E su alyvuogių aliejumi, taip vitaminą E bus naudoti paprasčiau, kadangi grynas vitaminas E yra labai tirštas ir klampus. Be to alyvuogių aliejus turi oleino rūgšties, kuri padaro odą labiau pralaidesnę.

 

Jums taip pat gali patikti

Komentarų nėra

Komentuoti